SHMA_FRO_WEB

Οι Πανελλαδικές εξετάσεις του 2010 αποτελούν πια παρελθόν και οι μαθητές έχουν συγκεντρώσει την προσοχή τους στις ενδοσχολικές τους εξετάσεις, για την ολοκλήρωση της χρονιάς.

Εμείς προετοιμαζόμαστε για την νέα σχολική χρονιά, που θα ξεκινήσει στις 21 Ιουνίου με την καλοκαιρινή προετοιμασία. Το φροντιστήριο μας θα είναι ανοιχτό αυτό το χρονικό διάστημα, αφενός υποστηρίζοντας την προσπάθεια των μαθητών μας στις ενδοσχολικές τους εξετάσεις, αφ ετέρου ενημερώνοντας τους μαθητές και τους γονείς τους για τα προγράμματα της νέας σχολικής χρονιάς.

Επικοινωνείτε μαζί μας για ραντεβού στα τηλέφωνα 27410-26053 και 27410-25728.